Detail kapely

Gap In The Story
Edituj informace / přidej media

Kapela:Gap In The Story
Město:Ostrava
Země: Česká republika
Vznik:2007
Žánr:modern rock / post hardcore
WWW:http://www.bandzone.cz/gapinthestory
Obsazení:Mudwa- kytara,zpěv
JimbAjz- kytara
Bijos- bass
Martasz- bicí
Mikeš- scream
Historie:"Ostravská kapela Gap In The Story, která vznikla v srpnu 2007 ve složení Martasz- bicí, Jimbajz- kytara, Radek (Zařvidveře)- basa. Po pár měsících zkoušení se přidává Mudwa- kytara. Nápad založit kapelu měl Martasz, Jimbo se zdál být snadná kořist, tak ji založili spolu."

"Za dalšich pár měsíců Radek dostává nabídku od kapely Zařvidveře, kterou přijímá a tak je kapela bez basáka. Gap In The Story po dlouhém a namáhavém hledání našli baskytaristu Bijotise z Disasster. Jenže chybí zpěv a široko daleko žádná odezva na post zpěváka, tak se Mudwa rozhodl, že to se zpěvem zkusí. Tedy nynější sestava: Martasz- bicí; Jimbajz- kytara; Mudwa- kytara, zpěv; Bijotis-basa(sestava 2008)".

"Kapela v roce 2008 nahrála jejich první song BIGHEADED a odehrálá pár koncertu v Ostravských klubech. Taky se zůčastnila soutěže kapel BOOM CUP 2008 kde z jejich tabulky nepostoupila ,ale zato vyhrála nejvíce hlasů z publika a také hlasování z internetu,bohužel ji potopilo hlasování poroty která hodnotila nepovedenou nahrávku z klubu. Po zářijovem soutěžním koncertě si kapela dává skoro půl roční pauzu kvuli zrušení zkušebny a uvědomění si čeho s kapelou vlastně chtějí dosáhnout... "

"Rok 2009 začína pro kapelu velmi slibně... hned začátkem nového roku dodělávají svojí novou zkušebnu,kterou tak namáhavě sháněli a začínají opět zkoušet , ale žádne jejich staré songy nýbrž zbrusu nové věci... V únoru se ke kapele přidává pátý člen Kuba který se ujal zpěvu. V dubnu jde kapela do studia nahrat nový kousek (YOUR RESOLUTION) s novým zpěvakem. O chvíli potom nahráva druhy kousek Absolute Reliance , kterým přispíva na kompilační cd "Ostrava Music City 2009" místo songu Your Resolution... Zanedlouho kapela utrpí šok , když jim Kuba oznámí že s kapelou končí a chce se věnovat studiu na vysoké škole. Kapela zkouší bez zpěvu. Po pár měsících naráží na Mikeše který umí screamovat, po domluvě se ke kapele přidává . Mudwa se opět ujal čistého zpěvu a nový člen Mikeš screama. V září kapela odehrává svou uspěšnou premiéru s novým repertoarem v Ostravské Tančírně na festivalu OMC 2009 ...

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist