Detail kapely

Geminigem
Edituj informace / přidej media

Kapela:Geminigem
Město:Praha
Země: Česká republika
Vznik:2006
Žánr:Rock
WWW:http://www.bandzone.cz/geminigem
Obsazení:s. Kikina Francová - zpěv, křik, vinný střik
s. José Veselý - kytara, zpěv, řev
s. Mára Frýdl - kytara, kytara, kytara, ...
s. Kmeenek - drží basu
s. Jan II. - papeží
Historie: "Nová krev, nové myšlení a nové cíle" - tak by se dal charakterizovat ideový program kapely, který vznikl v hlavách bratří Veselých v druhé půli roku 2005 a byl jednosmyslně schválen Výstředním Výborem Velké Strany pro první pětiletku 2005-2010.

Na jaře 2006 doplnil bratrskou buňku soudruh baskytarista - Jan Cobra Kobera a o 14 dní později soudružka zpěvačka - Kristýna Kikina Francová.

V této sestavě odjíždějí Geminigem počátkem září 2006 do studia Hacienda, aby zde natočili první demosnímek nazvaný "Mája rodí geniála" - 6 skladeb variabilního tvrdého i měkkého rocku ... stylové zařazení nechť posoudí sami posluchači a samozřejmě kritici.

K radosti všech se kapela v říjnu 2006 rozrůstá na kvintet, novým členem se stává kytarista Marek Frýdl, velmi talentovaný mladý soudruh s vyvinutým smyslem pro pěstní právo.

Po návratu soudružky Kikiny z půlroční zahraniční stáže se kompletní sestava (nyní již zastoupená všemi čtyřmi elementy) vydává na koncerty a ladí formu a materiál na debutní album.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist