Detail kapely

In Touch
Edituj informace / přidej media

Kapela:In Touch
Město:Železný Brod
Země: Česká republika
Vznik:2008
Žánr:crossover-grunge
WWW:http://www.intouchband.com
Obsazení:Tomstr - guitar, vocal
Michal - drums
Hanz - bass, scream
Petr - solo guitar
Historie:Původní sestava vzniká v říjnu roku 2008, objevuje se v ní kytarista Tom, bicman Michal a basák Hanz. Během prvních měsíců vzniklo asi 6 písniček, které jsme se rozhodli v rychlosti natočit. S odstupem času jsme ovšem zjistili, že to bylo trochu ukvapený a tyto nahrávky by měly být světem neslyšeny. V březnu 2009 se ke kapele přidal kytarista Tomáš H. Do konce roku 2009 se stihne vytvořit další DEMO snímek pořízený v amatérských podmínkách, obsahující 3 písničky (Zlomená mysl, Noc je mladá a Láska bolí 09). V květnu 2010 se odehraje první větší personální změna, kdy skupinu opouští kytarista Tomáš H. a jeho místa se ujímá Peternois, kapela megalomaniaků zvětšuje aparaturu a vytváří nový sound. Na přelomu července a srpna o nás vychází plnohodnotný článek v jabloneckém deníku - páteční vydání: Hrajeme hitový crossover ( http://jablonecky.denik.cz/kultura_region/intouchzb20100729.html ).
Během dubna a května 2011 skupina odehraje společně se spřízněnou kapelou Hangover Painters JARNÍ TOUR 11 čítající 6 zastávek. Během prázdnin tohoto roku se kvarteto soustředí na nahrávání debutové EP desky NEVINNÝ ODSOUZENÍ. Rekordingu a produkce se ujme člen hořické smečky Morrokweng - Hugo Trkal a kapele už zbývá jen celou akci zakončit křtem v Železnobrodském IN BARU dne 17.září 2011. Tomu nakonec přihlíží cca. 160 posluchačů.
Po vydání EP postupně vychází 5 recenzí na hudebních serverech ITNEVERENDS.CZ, NMNL.CZ, LBCMUSIC.CZ, CHILYRUCH.CZ a v Deníku Jablonecka

Některé kapely se kterýmy jsme měli tu čest v jeden večer sdílet pódium: Kurtizány z 25.Avenue, Atari Terror, Jolly Joker & PBU, A. Brichta a AB band, Proximity, Doga, etc.

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist