ReklamaDetail kapely

Ortel - Diskuse

29. 1. 2016 13:12
Dodatek:
Oprava: nazýván
29. 1. 2016 13:11
Dodatek:
Ve výsledku je jedno,jestli se bude ve 4.světové válce bojovot s klacky a kamením,nebo jestli se vše vyřídí ve třetí konečné atomové válce s muslimi a všemu nepřizpůsobivémů,nebo se udusíme až vykácejí všechny deštné pralesy a přírodu,která ještě zbyla.Člověk by neměl být nazíván moudrý...
29. 1. 2016 11:14
Dodatek:
Ikdyž církev je taky pasvil a sračka o vymívání slabomyslných a slaboduchých lidí,která posílá své misionáře rozmrdávat svět a jiné kultury se zakořeněnými zvyky a tradicemi,s jediným úmyslem-obohacení se pod záminkou vzdělávání!Což je v tomto smyslu podobné Islámu,ale v mírnější a humánější podobě.Kdysi přišel misionář k indiánům,křovákům a ostatním lidem hor a lesů a povídá jednotlivě: Ty máš půdu a já mám bibli.Poté indián zavřel oči a začal se modlit.Když oči otevřel,tak měl bibli a misionář půdu!Já když vidím ty boromejky,otce představené a spol,tak je mi zle!Církev odsuzuje incest,přičemž incest je v bibli na počátku všeho,ale o tom nechci polemizovat!Násilí,nesmyslné upalování,popravy nehodících se,znásilňování a nakonec mrdání mezi sebou samými s plnými kalichy vína,to je jen zlomek prasárny zvaná církev!Oni si také budou zarputile mlít to své a nepřijmou žádné řešení,natož aby se s někým shodli!A pak je tu vlna negramotných Afričanů,kde pracují dobrovolníci z celého světa za ně a oni se jim ze stínu a pěkně natažení vysmívají,než aby se taky zapojili a sebevzdělávali,ale na druhou stranu to mají těžké včetně nemocí.Afriku a její bohatství vydrancovali jejich elita s bílými muži z Evropy,Ameriky a Číny,takže jsme možná u podstaty věci,o koloniích po celém světě někoho na někom raději nemluvit!Ale to není omluva a neznamená to volný vstup na jiné území.Každý sám za svůj stát!Křovák zůstane na svém území a nepotřebuje se srát jinam,z těch by si mohli vzít příklad Afričtí (i)migranti.Problému a historických chyb a omylů je tolik,že to nemá řešení!Jen to jediné,několikrát zmíněné!Hezký den
29. 1. 2016 09:53
Petrovi
Přečti si něco o Kaddáfím,ten kdysi prohlásil,že nebude potřeba zbraní a násilí,aby se jejich ksindl rozesral po celé Evropě a nakonec po celém světě.Na zbraně a násilí nakonec dojde a možná z obou stran.Nakonec měl pravdu,Evropa je dokonce vítá s otevřenou náručí(že by tobylo všechno jenom kvůli ropě se mi nezdá)!Já bych je do jednoho vystřílel,včetně matek s dětmi,protože nakažená a hlavně zkažená fena porodí to samé!Kompletní čistka je jediný způsob,jinak to bude nekonečný příběh a žádný Falko to nezastaví,ani nespasí!Smutný fakt,který bez poučení z historie nebude mít konců!Nemyslím tím nesmysly z druhé světové války,zbytečné vyhlazování neškodných lidí,ale z historie jako takové!Holt tito neandrtálci zakrněli ve 14.století a k rozvoji a vývoji se neměli,nemají a mít nebudou.Jim stačí umět číst a co se v té jejich píčovině píše,natož jaký má smysl,je jedno.Alláh to tak chce a nic víc nepotřebují!Už to je zarážející a mělo by na to být poukázáno se zdvihnutým prstem!Jenže co udělá ještě větší blb,který nevidí dále,než na špičku svého nosu?!Pustí je dále,pohostí několika chody,dá střechu nad hlavou a ještě jim dá pusu na přivítanou!A pak se jenom diví,jak je to možné,že se něco zvrtlo!Nemám rád násilí,války a vůbec včechno zvrhlé,ale takový je život a beru ho tak,ale svou zemi,svůj kontinent a slovanský lid rád mám,ale hlavně svoji rodinu a nejbližší!Líbila se mi věta,kterou pronesl Ringo Čech: Já se toho nedožiju pane redaktore,ale vy si ještě zastřílíte!
28. 1. 2016 12:55
Pravda
Jo jenže Kryl ikdyž žil v Německu neuznával nacisty. To je zásadní rozdíl.
Hnídkovi-Ortelovi nevadí jen nějací emigranti, ale vše co nemá čistou rasu...
26. 1. 2016 23:02
Petr
dneska jsem náhodou uslyšel skupinu Ortel pustil mi ji syn. Po zaposluchání se mi opravdu vybavil Karel Kryl. Pan Kryl v době sovětské okupace naší republiky svými texty také oslovoval národ a nesouhlasil s postoji tehdejší politické reprezantace. Nakonec bohužel musel jít do emigrace. Pokud nyní nebudme jednat, ale pouze souhlasit s jednáním naší politické "elity" je možné, že na rozdíl od pana Kryla nebudeme mít ani tu možnost jít do té emigrace. Nesrovnával bych kvalitu textů ani přednes,ale myšlenku a ta zdá se mi poněkud podobná. Tak jako pan Kryl nechtěl v naší zemi cizí vojska tak já nechci v naší zemi různé nepříspusobivé tvory. Nakonec mám dotaz? Je invaze a okupace možná jenom za použití zbraní,nebo je to možné i jinak.
12. 1. 2016 11:27
Mirda
Pan Pelikán neni hloupej. Ten moc dobře víc co dělá a proč to dělá. Ze solidarity s nějakými černoušky araby asi těžko. Nedivil bych se, kdyby papaláši jako je on, byli na výplatní listině IS.
10. 1. 2016 17:16
ax
Nechci je tady, nechci je za sousedy, nechci je v našem městě a nebo v naší zemi. Píše dívka na svém fb profilu.

Bohužel krásu a zdraví ji nikdo již nikdy nevrátí a trauma, jen tak nezmizí, tak jako takzvaní uprchlíci.

▶ Nyní poznámka pod čarou:
Je jen otázkou, s dosavadním přístupem naší vlády, že se takové situace budou v budoucnu vyskytovat i na našem území.

▶Pan ministr Pelikán vyhrožuje občanům ČR stíháním a tresty pokud půjdou proti islámu?

▶K tomu dodáváme, vážený pane Pelikáne, že jste nejen neznalý a až naivní v chápání opravdového islámu, a nehovořme laskavě o této středověké sekulární ideologii, jako o nějakém náboženství. Informací máte již s prominutím dost tak již ze sebe nedělejte nechápavého. Islám do Evropy absolutně nepatří.

Pokud budete držet tento trestuhodný postoj, pokud budete nesmyslně tlačit na PČR, aby konala dle vašich sebestředných nálad a vlastizrádných názorech. Věřte že budete sám obviněn a souzen za vlastizradu.

Jako ministr spravedlnosti jste nejen zcela nekompetentní ve své práci, ale bohužel neschopný zdravého úsudku v dané (kritické) situaci, jak z pohledu člověka hájícího spravedlnost a práva našich občanů, ale bohužel i jako sám občan ČR jste naprosto selhal svým dřívějším veřejným prohlášením o trestech a vině za (spravedlivý) symetrický a oprávněný postoj k islámu v Evropě.

Nejste nedotknutelný. Jste pouze a jen neschopný člověk na nesprávném místě.

O tom také svědčí mizivá loajalita k vaší osobě, nejen z řad policistů, ale také z řad dalších zpravodajců.
Zůstaňte si v tom svém hloupém světě sám i na váš svět přijde řada, dle řádného a spravedlivého práva pokud to takhle povedete dál.

Lidé jako Vy a pan Sobotka vedou nesmyslně tuto společnost, tento stát do bodu, kdy samotný stát jako instituce ochrany a důvěry občanů (u)padne. Pokud nedáváte stále na poradách pozor, vaše chyba.

To co se již chystá na Evropu tento rok, za to jste především zodpovědní Vy a Vám podobní. Lhostejní a arogantní ve svých elitních ulitách.

Neustále si necháváte radit ,,totální hlouposti,, od lidí, kteří se samotným islámem nemají žádnou opravdovou reálnou zkušenost a ignorují vývoj neúspěšné asimilace nejen ve Skandinávii. Je to absurdní, kontroverzní a extrémní, tak jako Vy.

Naše úcta pane Pelikáne.

http://conservativepost.com/couple-beaten-with-chains-by-muslims/
10. 1. 2016 08:03
Anonym
Srovnávat Pana Kryla s Ortelem může jen blbec!Kryl riskoval krk,když zpíval proti debilním komárům,kdežto Ortel neriskuje nic!Kryl byl básník,zato Ortel je hudební mamlas!Já taky nesnáším imigranty,ale nikdy bych nemohl prohlásit,že je Ortel skvělá muzika,bez ohledu na texty...
8. 1. 2016 18:31
Mirda
Každej máme nějakou minulost, že. Leckdo byl dřív zásadně rudej jako trencle a dnes je modrej. Ona paní Lucie Bílá taky není až tak Bílá, Vrchlícký taky nebyl až tak úplně Vrchlický, a problém s tim nikdo nemá. Kdyby si Ortel nechal psát profesionální písničky o lásce, nebo o chlastu, tak by s Ortelem taky nikdo neměl problém. Ortel se nikomu nevnucuje, komu vadí jeho tvorba, může si poslouchat Kocába.
8. 1. 2016 12:36
Kde je pravda
Pravda. Ale je otázkou zda Tomáš Hnídek není stále nacistou, neonacistou apod.
7. 1. 2016 15:49
Ivuška
Co zpíval se skupinou Conflict 88 mě nezajímá. Teď mluvíme o skupině Ortel. To je podobné,jako kdyby zcenzurovali texty Dana Landy proto,že kdysi zpíval se skupinou Orlík.
7. 1. 2016 13:06
Kde je pravda
A co CONFLICT88 pane Tomáši ORTELE Hnídku?
4. 1. 2016 23:47
Protikavarenska sv1n3
Tleskam kluci, pozor na havlistickou a dobroserskou pakaz, bude se snazit hazet klacky pod nohy.
4. 1. 2016 23:33
Nanynka
Přestože už nejsem nejmladší,ráda tuhle kapelu poslouchám a žádné fašistické texty jsem nezaregistrovala. Ten,kdo s takovým nesmyslem vyrukoval,by si měl jejich písničky poslechnout,než začne blbě kecat.To,o čem zpívají,je mínění drtivé většiny našeho národa. A nějaké omezování či dokonce zakazování jim nic platné nebude. To už tu bylo.
4. 1. 2016 22:42
Milos 70
Jsou to borci, kteří tady dlouho chyběli. Jen tak dále !!! Už se těším do Háčka v Brně
2. 1. 2016 13:41
xylofon
ORTEL ! ORTEL ! ORTEL !
1. 1. 2016 11:23
Zdeněk
Po přečtení některých příspěvků, no jak se říká proti gust atd. Mám už nějakej ten křížek na zádech. Jsem takovej hard rockovej dědek. Kapela Ortel mi mluví z duše. Pěkné melodie no a texty super. Ani se nedivím to pobouření na slavíku, co text to holá pravda. V tomto ABSURDISTÁNU se to nesmí.
29. 12. 2015 12:48
lumča
Slyšel jsem, že se pražáci z Ortela doslova posrali, když hrál společně s jednookým.
Ekonom Brichťák už chystá pampersky s logem své kapely, aby příště k tomu nedošlo.
25. 12. 2015 18:58
Karl
Doyle a jím podobní asi zase chtějí očistu české kultury, myslím že touží po přehrávkových komisích, aby nebyl ohrožen Kája a Helenka. Aleš Brichta by se jistě rád zmínil o na plzeňsku známého Johny Q.
Jiná planeta, ty jsi fakt tupců král a ne dokonce i císař.
Nikita Ch.. kritika od tebe sluší, víš ty že Nikita byl Stalinista?
Jsem letitej rocker a fandím všem co mají rádi muziku.
Za komančú se nesměl hrát metal u nás na plzeňsku, protože jsme byli pevná hráz a nyní to už zase začínaá. Jednu prde. jsme vyměnili za druhou.
Ubožaci jsou a zústanou, ale muzika musí vydržet.
VYDRŽAŤ !!
19. 12. 2015 09:43
Hela
Jste super kdykoliv si na koncert zajdu i zajedu stojite za to diky kluci
19. 12. 2015 04:42
Jura
Kluci píseň zůstaň mým domovem je skvělá, jen tak dál, ať se ti zlodějští politici třeba poserou.
17. 12. 2015 11:20
Tom
A ještě jeden dovětek - dnes večer v Havířově v klubu Iris má Ortel akustický koncert a podle kamaráda, který dělá u policie, se tam chystají hodně veliké policejní manévry. Divný systém - na akustický koncert se "španělkou". Prostě se snaží tuhle kapelu "dostat" za každou cenu a následně zakázat. Ještěže se všichni sluníčkáři a Havlovi pohrobci ohánějí politickou korektností.
17. 12. 2015 11:10
Tom
Předevčírem jsem si ze zvědavosti, zda si troufnou pustit do vysílání Ortel, chtěl nechat tuhle kapelu zahrát na ostravském rockovém rádiu Čas Rock. Netroufli. :-) Odpověď zněla lakonicky - "tohle nehrajeme". Tak by mě jen zajímalo, jestli v Čechách existuje aspoň jedno rádio, které není vystrašené a je schopno je zahrát. Víte o někom?? Já by hádal, že ne. Zvláštní "demokracie", těžce to připomíná časy před 30 lety za "komuny". Jsem rád, že jsou v republice lidé jako Ortel, kteří se nebojí nazývat věci pravými jmény a říkat to hodně nahlas.
16. 12. 2015 22:21
vladimír
měli by jste se zastavit na festivalu ve vizovicích máte na to
14. 12. 2015 20:41
ZDENKA
Díky svému sedmnáctiletému vnukovi,jsem poznala vaši hudbu. Jste skvělý,texty úžasný,hudba,všechno. Je mi šedesát,ale to nic nemění na tom,proč bych vás neměla chápat. Jsem nadšená,pokračujte,držím moc palce. Tomáš Ortel jednička,díky.
11. 12. 2015 10:33
Alimal
Tomasi,diky! Oteviras oci nam ostatnim a verim,ze i nadale nas bude pribyvat..
10. 12. 2015 15:37
Mirda
Kájo,tak nějak mě sere ta hysterie kolem Ortela, kterej i když nikomu nic neudělal, je najednou jako zlo samo. Pravej důvod, proč Ortel vadí té chamradi sluníčkářské, je ale ten, že má odvahu říkat pravdu nahlas a ne schovanej za IP adresu. Zmrdem mě můžeš nazývat jak je libo, protože urazit mě to fakt nemůže.
9. 12. 2015 20:34
karel
mirďo ty zmrde ty karla neber ani do huby v těchto textech je pravda pravdoucí a lidé jako ty patří někam a ..................
9. 12. 2015 18:55
Mirda
To je najednou vyděšeného kvikotu kolem Ortelu. Takovej poplach neměli ani soudruzi při celostátním výpadku rušiček Svobodné Evropy.

Samozřejmě, že nejlepší by bylo Ortel úplně zakázat,když už jej nelze ukřičet, protože Ortel strašně moc škodí naší cituplné a laskavé společnosti. Asi jako škodil Karel Kryl.
8. 12. 2015 15:57
Nikita Chruščov
Blbečci a náckové z celých Čech,spojte se !
8. 12. 2015 08:32
draconian
Pro Jinou Planetu a jemu podobné: Pokud chcete upozorňovat na primitivismus, tak se ho sami nedopouštějte. Zřejmě ani nevíte co to slovo představuje dle Vašeho vyjadřování v diskuzi, které je na úrovni jednohoročního mentálně postiženého šimpanze.
7. 12. 2015 20:23
Vchodil
Spisovatelé vyzvali sponzora Českého slavíka k odmítnutí Ortelu.
Kašlete na ně. A pokeračujte , máte v textech pravdu.
7. 12. 2015 19:40
drak
Ortel jen tak dál doufám že se všichni proberou a začnou něco dělat
7. 12. 2015 00:15
John T.
To že Ortel vyhrál ve Slavíku se ani nedivím. Je to dáno tím co se v současnosti děje. Lidi mají strach proto budou mít oblibu ti co pujdou proti migrantům. Skupina Ortel má se skladbou Mešita pravdu a proto mají můj hlas
5. 12. 2015 07:30
Lenka
Kluci S U P E R , jsem nadšená, jedna píseň lepší než druhá. Jsem téměř důchodová generace, ale nic mi nebrání mít sluchátka na uších a skvěle si užívat textů, hudby i sexy hlasu.
4. 12. 2015 14:54
Ja n
Kluci paráda jen tak dal a chvojka není vlastenec tak ať si ty Mohamedy veme domů.a preju další úspěchy
4. 12. 2015 12:08
mira
To je fakt mazec. Politruk Zeman vyhání studenty 17.11 z Albertova. Náckovskej Ortel je zbožňovanej masou lidí..dokonce si je někdo přeje na Trutnově.. To by Geronimo koukal.. Jsem rád že je demokracie, ale tohle je její zvrácená stránka..
2. 12. 2015 21:23
Rob Český
Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel! Vivat Ortel!

Sluníčkářům dát do tlamy! Jednou na vás taky dojde...
2. 12. 2015 16:00
jirina
Co kdyby místo toho kvílení udělali sbírku na opravu národního divadla a muzea když jsou takoví vlastenci
2. 12. 2015 12:21
Karl von Hownov
Ze srdce gratuluji všem těm,kteří si z Ortelu a jeho umístění ve Slavíku prdli do trenek a štěstím se jenom tetelí,k hodně vysokému IQ a vytříbenému nejen hudebnímu cítění a vkusu.Náckům a pánovi zvícímu se Ortel pak přeji,aby šli hodně rychle do prdele.
2. 12. 2015 08:30
Jana
lahopřeji k vítězství!!keásná hudba...smysluplné texty...nebojí se ..a pri poslechu u všech písniček mám husí kůži... jsou pravdivá..Nenechte se zastrašir... a propo... fámy že Tomáš ORTEL je fašistická skupina je blud... nic takového v textech nemají a ani v chování členů skupiny to nevídím...zkrátka někomu vadí, že zpívají pravdu! někde v Děčíně je skupina nácků a ty si také říkají Ortel... a lidé to zaměnují...musite koukat na to, že text napsal Tomáš Ortel.... jinak vám tam vyjede ta druhá skupina...což je uplně o něčem jiném... Tak pravý Orteli a příští rok zlaty slavík... držím palce!
1. 12. 2015 11:50
Agnesa
Velká gratulace,jen tak dál...příště opět hlasuji pro Vás...získali jste jednoho fanouška navíc...hlavně se nenechte zastrašit,držím palce..BRAVO!!! Pravda zvítězí........
1. 12. 2015 10:28
Petr ŠMACHO
Osobně myslím, že nejlepší skladba Ortelu není dnes už profláklá Mešita, ale píseň City. Doporučuji všem si to pustit na Youtube a odhoďte předsudky zapomeňte na chvíli všici na politiku a uprchlíky ;-)
30. 11. 2015 21:53
Vojta
Tak se to povedlo! Ještě více slizkých Chvojků, a příští rok budete první! Pokud o to tedy vůbec stojíte
30. 11. 2015 18:27
Petr
Dik ze se nebojite rict pravdu. Konecne nekdo kdo se da poslouchat. Preju at vam to kluci vydrzi co nejdyl . Drzim palce.
30. 11. 2015 17:38
Jiná Planeta
Jak tuto mrdku může někdo zapnout,natož poslouchat?!Ortel je trapný negramot,texty amatérské a těžce primitivní,hudba na píču a melodie žádná-bezcenná!Jediné,co chápu,je jejich umístění,je to názor hlasující společnosti a dále poukázání na to,jaká fraška Slavík je,ale jinak je to odpad odpadů!Tohle je zkrrátka zadarmo drahé a tupci by měli platit za to,že si je někdo vůbec pustí!Ale je to krásný obraz toho,pro jakou cílovou skupinu je tato tupá antiskupina určená-pro stejné a větší tupé tupce!Když se někdo tupí narodí,také tak skoná!
30. 11. 2015 17:28
Zdenka Reznickova
Nejdrive gratuluji k Vasemu zaslouzenemu umisteni ve Slaviku.Vase pisne bz mely znit casto v mediich. Hlavne pisen zustan mym domovem. Nadherna pisen ktera kazdeho Cecha musi rozehrat u srdce. Vsem doporucuji. Skupinu posloucham dlouho , ale tato pisen me pohladi na dusi , ze se nasel takovy umelec aby probouzel mizici hrdost Cechu. Jen tak dal. Mate muj obdiv. Zdenka
30. 11. 2015 13:18
Kretén roku
http://www.novinky.cz/domaci/387857-poslanec-chvojka-si-stezuje-na-ceskeho-slavika-nelibi-se-mu-oceneni-kapely-ortel.html
30. 11. 2015 12:21
Mordek
Gratulace!

Přejít na stránku:<<   1 2 [3] 4   >>

 Přidej nový komentář: 
Jméno:  
Text:
Opište pozpátku  

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist