Stríbrné prívesky na Darkont.cz


Edituj informace / přidej media

Kapela:UHR
Město:Beroun
Země: Česká republika
Vznik:2013
Žánr:Alternativní Metal, Crossover...
WWW:http://bandzone.cz/uhr
Obsazení:Aktuální sestava je:
Petr "Foukačka" Foukal - zpěv,
Jan "Jeník" Kubík - kytara,
Radek Kožiak - kytara,
Ivan Répáš - basa,
Daniel "Hanlos" Hanl - bicí
Historie:Počátek kapely UHR je nejistý, protože do zkušebny neustále přicházeli a odcházeli nové tváře, ale první stálejší sestava se sešla někdy koncem roku 2012. První koncert víme ovšem přesně a ten se odehrál 30.3.2013 v Berounském Rock Clubu PRDEL! V kapele tenkrát hrály: Petr "Foukačka" Foukal (zpěv), Jan "Jeník" Kubík (kytara), Radek Kožiak (kytara), Ivan Répáš (basa), Marek "Mára" Černý (bicí).

V této sestavě jsme objeli několik koncertů a v lednu 2014 nahráli své první demo "Svatební košile" které obsahovalo tři songy (Proměna, Kruh, Svatební košile).
V červnu 2014 proběhne jedna personální změna a Máru za bicíma nahrazuje Hanlos! Kapela dostává novou energii, staré songy oblékáme do nového hávu a zároveň tvoříme nový materiál se kterým od Září obrážíme pódia na kterých se potkáváme například s kapelami Boron, Votchi, The Agony, Dead Daniels a další.

V roce 2015 se bedlivěji věnujeme tvorbě nových songů přičemž kapela dostává nový xicht a částečně mění styl a přitvrzuje.

Rok 2016 se nese v duchu nahrávání kdy se dvakrát vydáváme do studia v Hostivaři a nahráváme své první CD "UHR" které spatřilo světlo světa v listopadu 2016!
Aktuální sestava je:
Petr "Foukačka" Foukal - zpěv, Jan "Jeník" Kubík - kytara, Radek Kožiak - kytara, Ivan Répáš - basa, Daniel "Hanlos" Hanl - bicí

<< Zpět na seznam kapel


TOPlist