Reklama

Katalog stránek


Celkový počet odkazů v databázi: 720

10 nejnovějších odkazů v katalogu:

Muzimax.cz
MuziMax.cz je internetový portál se zaměřením na českou hudební scénu. jeho cílem je informovat ze světa českého šoubyznysu a také vzájemně podpořit spolupráci regionálních hudebníků. Můžete zde najít zpravodajství a publicistiku nejen o hudbě, databáze hudebních skupin, soutěže pro fanoušky a také pro hudební skupiny, přehled kulturních akcí a také videoklipy.
Hard Music Base
Česko-Slovenská Encyklopedie hard & heavy hudby. Biografie a historie kapel, diskografie, novinky, recenze, katalog odkazů, uživatelské hodnocení alb, popis hudebních žánrů. Metal, hard rock, punk, oi!, hardcore, grind, crossover.
Ozvučení akcí, pronájem aparatury
Ozvučení kulturních a společenských akcí, pronájem zvukové aparatury. Ozvučovací technika dBTechnologies.
DBTechnologies.cz
Individuální prodej ozvučovací techniky. Kompletní ozvučovací sestavy i jednotlivé komponenty - aktivní reproboxy, pasivní reproboxy, subwoofery, mixážní pulty, bezdrátové mikrofony, IN EAR monitory.
Český underground
Česko - slovenský hudební underground - Progres 2, Ještě jsme se nedohodli, Ošklid, Pro pocit jistoty, ...
ULTIMATE festival
+ minoritní hudební festival + Polná (u Jihlavy) - klub Zámecká Rychta + prezentuje hlavně přední české progresivní rockové a metalové uskupení undergroundové scény
Hudební nástroje Yamaha
Elektronický obchod zaměřený na hudební nástroje nejen značky Yamaha.
Hudebně-Motorkářský magazín Ripper
O hudbě, motorkách, koncertech...
Slovak Fan Site - Bullet For My Valentine
Prvá Slovenská fan stránka skupiny z Walesu Bullet For My Valentine.
Hudba cizí i česká odvaž se a poslouchej.org
Hudební web, najdete zde nejen informace o hudebních skupinách ale i odkazy na stáhnutí jejich cd ... Tak se odvažte a tisíce a tisíce hodin poslouchejte.orgVyzkoušejte také katalog odkazů na adrese odkazy.xrs.cz