Reklama

Katalog stránek


Vybraná kategorie: Katalog -> Zvuková technika

Tato kategorie nemá žádné hlubší podkategorie.

Počet nalezených odkazů: 18

A.DIGI.cz vypalování, lisování a potisk CD a DVD
Výroba CD a DVD a duplikace. Vypalování CD a DVD a lisování CD a DVD, potisk prázdných CD-R a DVD-R, potisk sitotisk, ofset CMYK, digitisk a plastotisk. CD audio, data, extra, mixed, DVD video, audio, data. Expresní termíny vypalování, nízké ceny. Brno, Praha, Bratislava
Agentura AZmusic - ozvučení akcí, koncertů, atd.
Agentura zabývající se realizací, ozvučením kulturních akcí, koncertů, apod.
Autodoprava
Autodoprava
Cyber Studio - ozvučení, zvuk, světla
Ozvučení a osvětlení koncertů, festivalů, zábav, zasedání, přehlídek, večírků, diskoték, plesů atd. Pronájem zvukové aparatury, světel a servis počítačů.
DBTechnologies.cz
Individuální prodej ozvučovací techniky. Kompletní ozvučovací sestavy i jednotlivé komponenty - aktivní reproboxy, pasivní reproboxy, subwoofery, mixážní pulty, bezdrátové mikrofony, IN EAR monitory.
Karoaoke Disko Show
Pronájem Karaoke techniky - rodinné akce, firemní akce, svatby. Veškeré ozvučení akcí.
Mp3s download
Vtéto stránce toho najdete mnoho
Nahrávací studio - freeRECORDS
Nahrávejte zdarma! Nahrávací studio freeRECORDS za svou desetiletou praxi realizovalo více než 400 projektů, např. 100°C, UDG, Bow Wave, Tygr Gang, Motorband, Pestalozzi, Proměny, Elvis Gott Superstar, Boron, Tudor, Workshop, Aušus a řadu dalších.
Opravy a servis LIAZ vozidel
LIAZ vozidla - servis
Ozvučení , tlumočnické služby a technika
Pronájem prezentační - projekční techniky, kongresové, konferenční, výstavní a veletržní služby. Dataprojektory a projektory, plazmové obrazovky, výpočetní a kancelářská technika, ozvučení a tlumočnická technika - tlumočníci, hostesky, výstavní a veletržní stánky a postery, tabule, servis data video projektorů a elektroniky a jiné...
Ozvučení akcí, pronájem aparatury
Ozvučení kulturních a společenských akcí, pronájem zvukové aparatury. Ozvučovací technika dBTechnologies.
Powerdance.CZ
Pronájem, výroba a poradenství zvukové a světelné techniky. Pevné nstalace - diskotéky a rockové kluby, leasing.
Pronájem audio video techniky a kongresový služby
Technika,data,video,projektor,plazmy,projekční plátna s přední,zadní projekcí,notebooky,pc,kancelářskou techniku,catering,hostesky,podia,technická asistence,tlumočení,zvučení,osvětlovací technika,výstavní stánky atd.
Studio Strunka
Nahrávací studio s mnohaletou tradicí. V domácím a příjemném prostředí vám klidný zvukomistr pomůže vytvořit od prvního demosnímku po kompletní hudební projekt. Zázemí pro klidnou práci je samozřejmostí :)
Studio Vanellus
Možnost nahrávání v malém skromném studiu. Komentáře k obrazu, výroba reklamního spotu, nebo demosnímek pro zpěváka či kapelu. Dále spolupráce při pořádání kulturních akcí.
Svět zábavy pro každého
Prodej, servis a pronájem aparatur. GOGO a Topless tanečnice. Striptýzová a erotická vystoupení. Pěnová párty, sněhová párty, Laser Show....
WAVE RECORD
Nahrávací studio - Brno
ZIKI RECORDS
nahrávací a masteringové studioVyzkoušejte také katalog odkazů na adrese odkazy.xrs.cz