Reklama

Profily

7. 4. 2014
Iné Kafe - profil
Skupina našej mladosti, skupina, ktorej texty sa vrieskajú na všemožných školských výletoch. Neviete o kom hovorím? Predsa IneKafe. Na československej scéne známa značka kvalitného neopunku. O tom ako vznikli, čím všetkým si prešli aby sa stali jednou z najlepších kapiel na československej scéne práve v tomto trošku inom profile kapely.
Autor: Domi, diskuse (1)
29. 9. 2013
Of Mice and Men - profil kapely
Je jich pět, hrají líbivou kombinaci drsných metalových riffů a popových zpěvavých melodií, která se osvědčila již mnoha kapelám. Jejich texty jsou plny sentimentality a příběhů ze života. Drsný scream forntmana Austina Carlilea je atraktivní, dobře se poslouchá a není tedy divu, že si skupina brzy získala popularitu nejen u mladých posluchačů, ale i u hudebních kritiků.
Autor: Klára Valkounová, diskuse (2)
14. 4. 2013
Vlasta Redl
Vlasta Redl v současnosti vystupuje již dva roky téměř výhradně se svojí novou doprovodnou skupinou, ve které s ním hrají špičkoví čeští a slovenští instrumentalisté, z nichž mnozí se mohou pochlubit účinkováním či studiovou spoluprací se světově proslulými umělci a soubory, viz níže.
14. 12. 2012
Malá muzikantská úvaha
Svůj první článek bych chtěl nestandardně koncipovat jako popis celé hudební i kulturní scény, ne jako klasickou recenzi hudebního díla, tělesa, nebo události. Jako neprofesionální muzikant, rozumějme, že se hudbou neživím, jsem docela zklamán ze situace, která je nyní aktuální v celé kulturní sféře naší "demokratické" republiky, ale zaměřím se pouze na oddíl hudební, jelikož je mi nejbližší.
Autor: Petoru, diskuse (0)
12. 11. 2012
Blue Effect historie
Historie legendární kapely Blue Effect v bodech a to již od roku 1968. Kdo máte rádi tuto jistě legendární partu, mrkněte na to jak se to chronoglicky s kapelou mělo.
29. 5. 2012
Nanosféra - kapela, která stojí za poslech
Předpokládám, že jste o kapele Nanosféře ještě neslyšeli. Je to tím, že zatím nehrají moc dlouho (první koncert tohoto spolku se konal 13. 5. 2011). Přesto se nejedná o žádné začátečníky. Jedná se totiž o muzikanty z kapely Emoce, která svou činnost ukončila v roce 2009.
Autor: šrája, diskuse (0)
3. 5. 2012
Rotor - historie
Rotor koncertuje s přestávkami 30 let. Nyní po poslední pauze se zdá, že kapelu čeká skvělé období. Pojďme se nyní podívat na historii kapely.
9. 4. 2012
Radek Kurc & Friends
Radek Kurc & Friends, to je seskupení kamarádů muzikantů kolem zpěváka a kytaristy kapely Empire Radka Kurce. Ten si své „Friends“ sezval v loňském roce aby společně natočili Radkovu novou sólovou desku GANG.
Autor: Ripper, diskuse (2)
31. 3. 2012
První rock’n'rollový song
Jestli existuje hudební styl, který byl v dějinách populární hudby obzvláště důležitý, je to určitě rock’n'roll. Ne, že bych chtěl ubírat na důležitosti jazzmanům (bez nich by rock’roll nevznikl), ale byl to právě rock’n'roll, který v sobě smíchal to nejlepší z jazzu, swingu, blues, rythm’n'blues, boogie woogie, gospelu, country a lidové hudby celého světa a způsobil v hudbě něco, co do té doby nemělo obdoby – masové šílenství.
Autor: Kube, diskuse (0)
29. 3. 2012
Povídání o punk kapele Qýchodu
Úplné začátky kapely se tradují do hluboké totality. Jako všude do měst se začala prodírat nová vlna muziky – punk. Všude vládly máničky, jiny, jiskra, Startky, kecky a pomalovaný bundy. Neříkám, že bych to neposlouchal, ale tvrdá muzika mě moc nebrala. S přílivem nového stylu ze západu to bylo něco jiného.
Autor: Jarda, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 2 z 10
< PrvníStránka:<<   1 [2] 3 4 5 6 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Žlutý Pes
(15. 4. 2017 - 11:45)
Ortel
(9. 4. 2017 - 14:40)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce