Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Profily

20. 11. 2009
Ecocentric Records
Německé vydavatelství Ecocentric Records existuje více jak dvacet let. Jeho začátky jsou ve vydávání okrajových kapel. Začali tak jako všechna vydavatelství - s EP, 7´´ a MC. I když těch kazet bylo opravdu poskrovnu... ale pojďme se na toto vydavatelství podívat trošičku blíže.
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
7. 11. 2009
Legenda jménem Lynyrd Skynyrd!
V roce 1964 se rozhodla skupinka mladíků z Jacksonville (Florida), v čele s Ronnie Van Zantem, založit svou první rockovou kapelu, tehdy ještě s názvem „My Backyard“. Nikdo z nich tehdy asi netušil, jaké legendě jižanského rocku dávají vzniknout.
Autor: Ripper, diskuse (0)
5. 11. 2009
Mohutný hlas – Blaze Bayley
Jméno Blaze Bayley si mnoho lidí spojuje hlavně s Iron Maiden, kde zpíval v letech 1994-1999. V současné době zpívá se svou kapelou Blaze Bayley, se kterou v minulém roce natočil skvělou desku "The Man Who Would Not Die". Pojďme se teď podívat na Blazovu pětadvacetiletou kariéru, během které vystřídal několik kapel…
Autor: Milan, diskuse (1)
12. 9. 2009
Návrat českých Kurtizán
Na českou festivalovou scénu se letos v létě vrátili kurtizány. Samozřejmě mám na mysli přední pražskou hard core kapelu Kurtizány z 25. avenue. Když před třemi lety kapelu opustil zpěvák Simon, málokdo doufal, že se dá Varteckého grupa ještě někdy dohromady.
Autor: Ripper, diskuse (0)
7. 9. 2009
Nashville Pussy – jižanská víra…
Svérázná americká jižanská banda Nashville Pussy, s domovskou adresou v Atlantě, datuje svůj vznik k roku 1996. Stěžejní osou kapely je od samého počátku zpěvák a kytarista Blaine Cartwright, jeho manželka kytaristka Ruyter Suys a bubeník Jeremy Thompson. Na postu baskytaristy, v jejich případě spíše baskytaristky, se vystřídalo u Pussy´s několik jmen, až se v sestavě zabydlela Karen Cuda.
Autor: Ripper, diskuse (2)
13. 8. 2009
Zakkovi děti - Meldrum
Doufám, že by se Michelle Meldrum neurazila, kdyby slyšela mé přirovnání, že je jednou z hudebních potomků Zakka Wylda. Když jsem se před lety dostal poprvé k hudbě metalové kapely Meldrum, nemohl jsem se tohoto pocitu zbavit.
Autor: Ripper, diskuse (0)
9. 8. 2009
All-stars Chickenfoot
Známe to z mnoha různých sportů, setkání nejlepších hráčů, největších hvězd. Podobným dojmem by mohla působit americká kapela Chickenfoot, založená loňského roku držitelem světového rekordu v počtu úderů na bicí za šedesát sekund, bubeníkem Red Hot Chili Peppers, Chadem Smithem. Formace je doplněna fenomenálním instrumentalistou Joe Satrianim a dvěma ex-Van Haleny, Sammy Hagarem a Michael Anthonym.
Autor: Ripper, diskuse (1)
31. 7. 2009
Breaking Benjamin - profil kapely
Kapela Breakin Benjamin byla založena v roce 1998, příznivcem Nirvany, zpěvákem Benjaminem Burnleyem a dalším Pennsylvánským rodákem, bubeníkem Jeremy Hummelem a hned od počátku si našli řadu příznivců mezi obyvateli Wilkes-Barre.
Autor: Ripper, diskuse (0)
15. 5. 2009
Motorband - historie
V roce 1986 vzniká v severočeských Teplicích skupina Motorband, jejíž hvězda začíná strmě stoupat a během dvou let se skupina hrající tehdy populární speedmetal stává stálicí československé metalové scény spolu s takovými kapelami jako Arakain, Citron nebo Vitacit. Vrcholem tohoto období se stává soutěž Rockfest, kdy hraje Motorband ve finále v pražské sportovní hale před 12000 diváky. Pojďme se v tomto článku podívat na historii kapely...
6. 5. 2009
Kapela Keks - Historie
Kapela KEKS – je rocková kapela, která má za sebou dlouholeté zkušenosti ze svých úspěšných vystoupeních. Zatímco jiné hudební formace se ztrácely a propadaly v osidlech času, jiné doby a mnohého dalšího, KEKS zůstali na hudební scéně a i v dnešní době poskytují stále svým fanouškům nové a nové skladby s originálními texty, jejichž autorem je Štěpán Kojan.
Zobrazena stránka: 4 z 10
< PrvníStránka:<<   1 2 3 [4] 5 6 7 8 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(24. 5. 2017 - 12:54)
Ruplex
(1. 5. 2017 - 07:46)
Žlutý Pes
(15. 4. 2017 - 11:45)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce