Reklama

Recenze

20. 2. 2017
When we collide - nováčci na scéně
When we collide jsou celkem nově vzniklá a národnostně dost promíchaná parta, která toho za svou krátkou existenci stihla už opravdu dost. V roce 2015 vydali CD Be, odehráli několik koncertů a před pár dny pokřtili nové CD Focus. A jelikož je to zajímavá parta, vyzpovídala jsem jejich kytaristu Kryštofa o tom, jak to tedy s nimi je.
Autor: Edith, diskuse (0)
14. 2. 2017
Uhr
UHR je berounská kapela,hrající alternativní crossover, jejiž počátek se datuje kolem roku 2012. Než se sestava ustálila do dnešní podoby, prošlo kapelou celkem dost hráčů. V roce 2014 nahrávají první Demo "Svatební košile".
Autor: Carlos Sanchez, diskuse (0)
11. 2. 2017
Grog - Mona Lisa ze stodolní
Grog je rocková partička z Bohumína a loni o sobě dala vědět počinem nového CD, které je již pátým řadovým albem na jejich kontě. Historie téhlé kapely šáhá do let 90.
Autor: Carlos Sanchez, diskuse (2)
10. 2. 2017
Necrocock - Houbařské Album
Husté hvozdy plné padlých lesních velikánů, staletých dubů a buků, které se rozkládají pod nánosy mohutných plodnic a mycelií hub všemožných. Do okolí rozstřikující se spory a infikující náhodné hledače, přetvářejíce jejich vědomí a nechávajíc je nahlédnout do nejtemnějších koutů jejich duší. Houbaření je prostě radost.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
7. 2. 2017
Bulldog – Chucky 2016
Album „Chucky“ ponúka celkovo šesť skladieb, ktorý otvára rocková vypalovačka "Tak poď", ktorá je pozvánkou na riadny rock´n´rollový koncert kapely Bulldog.
Autor: Domi, diskuse (0)
29. 1. 2017
Lucio Manca - An Old Man's Sad Story
Italové hudbu umí, a to není jen můj osobní názor. Důkazem jsou různé pěvecké osobnosti a skupiny pocházejí z Apeninského poloostrova, které se proslavili po celém světě. Multiinstrumentalista LUCIO MANCA pochází sice z ostrova Sardinie, (mj. náleží k Itálii), ale jeho cit pro „canzoni“ – „písně“ a – „composizione“ – kompozici je více než působivý. Důkazem je jeho druhé album „AN OLD MAN´S SAD STORY“ vydané 18. prosince loňského roku.
Autor: Adam, diskuse (76)
27. 1. 2017
Butcher M.D. - Traces of Blood
Když jsem spatřil výtvor zvaný Traces of blood od pánů Kirilla a Ervina z kapely Butcher M.D., tak jsem na první pohled věděl, že nepůjde o žádný školní punk- rock. Slabší povahy by se jistě pozvracely a pánbíčkáři by do rukou brali krucifix a desetikilové kladivo, aby zničili dílo satanovo, jen po prvním pohledu na přebal téhle fošny.
Autor: Andy a Majkl, diskuse (4)
22. 1. 2017
Lord - Čekání na jaro
Mám tu před sebou poslední počin klatovské partičky LORD s názvem Čekání na jaro. Tahle parta mne neskutečně baví. Každý její počin je jiný a přesto je to stále LORD. Po cd Tisící poschodí jsem zvědav, čím mě zas překvapí.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (11)
17. 1. 2017
Shiverburn - Road to Somewhere
Parádní překvápko od šéfredakotra. Když se mi dostala placka SHIVERBURN do rukou už podle obalu jsem čekal nějaký upocený gothic rock. Ale ouha. První překvapení. Není to kapela z Čech, je to banda z Nizozemí. Druhé, ta muzika je fakt dobrá. CD Road to Somewhere od nizozemské kapely SHIVERBURN je našlapané pořádnou porcí melodického moderního rocku s nádechem popové pompéznosti.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
9. 1. 2017
Ballsqueezer – Whisky tale
Neni to tak dávno, čo som napísala recenziu vtedy ešte posledného albumu kapely Ballsqueezer – Unstoppable. Teraz však už mám v prehrávači ďalší s názvom Whisky tale.
Autor: Domi, diskuse (1)
Zobrazena stránka: 2 z 233
< PrvníStránka:<<   1 [2] 3 4 5 6 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Žlutý Pes
(16. 3. 2017 - 00:34)
Ortel
(15. 3. 2017 - 12:54)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce