Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Recenze

9. 1. 2017
Ballsqueezer – Whisky tale
Neni to tak dávno, čo som napísala recenziu vtedy ešte posledného albumu kapely Ballsqueezer – Unstoppable. Teraz však už mám v prehrávači ďalší s názvom Whisky tale.
Autor: Domi, diskuse (1)
29. 12. 2016
Den, kdy jsem objevil MANOWAR
Jejich jméno je mnohdy spojováno jako králové metalu. Jejich texty jsou o válečnících, bozích a bitvách. Jsou světově proslulí a důkladnou studií jejich textů se mnohdy dostáváme i k boji za svobodu a k silným motorkám.
Autor: Adam, diskuse (1)
27. 12. 2016
X-Tinxion - From the ashes of eden
V dnešní recenzi zabrouzdáme do cizokrajných vod, konkrétně do Holandska, abychom v této, pro heavy metal nepříliš typické zemi, objevili téměř trashovou formaci X-Tinxion. Po dlouhých dvanácti letech existence a obvyklých personálních obměnách se nám dostalo do ruky jejich debutové album From the ashes of eden.
Autor: Miras, diskuse (0)
26. 12. 2016
Dewdrop - Valley of Hate
Vítám Vás moji studenti. Začneme naší první hodinou anatomie. Doufám, že jste si nabrousili své nástroje. Dnes budeme mít trochu zpestření, protože naše pokusná těla jsou ještě živá. Vemte si gumové pláště a ochranná plexiskla. Bude to stříkat.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
17. 12. 2016
Panter - Prokletí
Kapela PANTER z Třince byla aktivní hlavně v 80. tých letech. Svoji činnost nakonec ukončila v roce 1990. Po dlouhé době spánku se jméno PANTER znovu objevuje na naší scéně. V nové sestavě začínají znova v roce 2008. Následuje deska Rocková závislost z roku 2013. Na tu navazují novinkovým albem Prokletí z roku 2016.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
9. 12. 2016
Murder Inc – Povolení zabíjet
Není tomu tak dávno, co jsem zde chválil minulé EP berounských thrasherů, zejména mladický entusiasmus spojený s překvapivou vyzrálostí a technickou zdatností. Nabízí se tedy otázka, co se od té doby událo za změnu. Odpověď je, že téměř žádná. Jen jsou ještě o dost lepší.
Autor: Topi, diskuse (0)
5. 12. 2016
Zatrest - Speciality šéfkuchaře - große Hits
Kapela ZATREST klame tělem. Po tom co jsem spatřil obal jejich CD Speciality šéfkuchaře, kterému vévodí exkrement s hranolkama, čekal jsem grindcore toho nejhrubšího zrna. Po pátání jsem naštěstí zjistil, že ZATREST hrají veselí punk rock a rozhodně to nejsou žádní brutální drtiči. Spíše naopak. Sranda a nadhled se line z repráků.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
2. 12. 2016
Eufory - Flying Island
Pár slovenských záležitostí z oblasti melodického power metalu už mými slechy prošlo, ale musím se přiznat, že dlouhodoběji se v nich žádný háček zatím nezasekl. Změní na tom něco EUFORY? Na to dokážu odpovědět až za několik měsíců, ale vypadá to, že mají velkou šanci.
Autor: Topi, diskuse (3)
10. 11. 2016
Procz - seš tak zlej?
Nekompromisní crossover z Třebíče... Třebíčská partička PROCZ (čti Proč) se sice škatulkuje jako hard rock - crossover, ale nenechte se mýlit. Z drážek tohoto Cd se valí našlápnutá moderní směs pestrých, někdy až hard corových riffů, melodických refrénů a správně ujetejch crossoverových vyhrávek.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (2)
27. 10. 2016
Kowall Company - Identity
Světlo světa spatřilo novinkové album rock/popové kapely Kowall Company z Přerova. Je to již jejich druhý počin, když prvním bylo CD Jinotaj z roku 2014. Tvorba alba probíhala v podstatě s přestávkami už od vydání právě této prvotiny a samotné CD IDENTITY bude pokřtěno v sobotu 29. 10. 2016 v divadelním klubu Véčko v Přerově. Křtu se zúčastní také několik hudebních hostů.
Autor: DEADLY GRIND, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 4 z 235
< PrvníStránka:<<   1 2 3 [4] 5 6 7 8 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Žlutý Pes
(15. 4. 2017 - 11:45)
Ortel
(9. 4. 2017 - 14:40)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce