Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Recenze

6. 9. 2016
Acid Force - Towards the Nuclear Load
Vítejte v naší cestovce, která pořádá cesty v čase. Dnes je v nabídce thrash metalová éra. Posuneme se do let osmdesátých. Do let kdy thrash metal měl tu správnou syrovost a dravost. Kdy nosit nábojnicový pás a náramek z pyramid znamenalo patřit ke klanu thrasherů. Naše cesta se jmenuje ACID FORCE. Devastace začíná.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
5. 9. 2016
Telesa Ohnepal
Kapela zložená zo skúsených muzikantov hrá angažovaný D.I.Y. punk. Na albume sa nachádza 16 skladieb, ktoré majú obrovskú energiu. Táto kapela je iná ako české "punkové" kapely - ide proti prúdu. Taktiež veľký palec hore za výborný booklet a veľmi dobrý „punkový“ zvuk.
Autor: Domi, diskuse (1)
2. 9. 2016
Traktor - Artefuckt
Pak že to nepůjde. Hard ´n´ heavy fůze Prahy a Moravy. Kapela TAKTOR dokazuje, že když jde o muziku, všechny žabo myší války jdou stranou.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (2)
22. 8. 2016
Južná 3D – Y´eba
Debutový album košickej skupiny Južná 3D vyšiel v roku 2015. Na albume sa nachádza desať skladieb, pri ktorých si poslucháč vypočuje tvrdšiu rockovú, no miestami temnú muziku. Už pri prvej inštrumentálke „Nitro“ je jasné, že sa jedná o zohratých muzikantov, ktorý dávajú do toho všetko. Fantastické gitarové riffy, doplnené o hardrockové prvky.
Autor: Domi, diskuse (0)
17. 8. 2016
1000 Bombs / Bajonet - Infected With Friendship
Pravověrný thrash nikdy nezemře. Žádné načančané melodické vyhrávky, žádné melodické vyhrávky. Jen pravověrná špína a hnus. To je hlavním poznávacím znamením společného splitka plzeňských thrasherů 1000 BOMBS a pražských řezníků BAJONET. Obě kapely vytáhli značně odrbanou vlajku thrash metalu a rozhodli se ukázat všem zač je toho všeho metal. Pro slabší povahy to rozhodně není.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
16. 8. 2016
Dogma Inc. - Blacksun Flowers
Slovenská metalová úderka DOGMA INC. si nadělila ke svému patnáctému výročí existence třetí CD Blacksun Flower. Do drážek zatavila deseti skladbové groove metalové poselství. V jejich tvorbě se míchají vlivy neurvalé PANTERY a přímočarost PRO-PAIN. Zejména na postu zpěvu je ten Anselmo hodně slyšet. Nejedná se ale o nějakou kopírku.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
15. 8. 2016
End of Scream - Violincore
Zase jsem jednou dostal nutkavý pocit, sdělit čtenářům Rockmagu mé pocity z poslechu další zajímavé kapely a tak sedím po práci nad sklenkou piva a přehrávám si poměrně novou desku mladé kapely, slyšící na jméno End of Sream.
Autor: Miras, diskuse (0)
10. 8. 2016
0N0 - Reconstruction and Synthesis
S Colours of Ostrava a jeho “warm-upem” v podobě showcasového festivalu Czech Music Crossroads se opět dostalo na přetřes téma exportu tuzemské hudby do zahraničí. Trochu se přitom zapomíná na to, že tento vývoz v některých odvětvích stabilně funguje. Jako v případě extrémního metalu.
Autor: šrája, diskuse (0)
9. 8. 2016
Ballsqueezer - Unstoppable
Šiesty počin s názvom Unstoppable vydali bratislavskí Ballsqueezer. Aj keď je to v roku 2016 prvý album, mám pocit, že nemajú v pláne ešte končiť.
Autor: Domi, diskuse (0)
8. 8. 2016
The Corona Lantern - Consuming the Tempest
Pražští The Corona Lantern jsou na tuzemské podzemní metalové scéně pořád nováčky. Přesto si ale budují respekt u posluchačů i hudebních kritiků. Nejvíce asi po vydání debutové dlouhohrající desky Consuming the Tempest.
Autor: šrája, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 5 z 234
< PrvníStránka:<<   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(28. 3. 2017 - 12:52)
Žlutý Pes
(16. 3. 2017 - 00:34)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce