Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Recenze

10. 2. 2017
Necrocock - Houbařské Album
Husté hvozdy plné padlých lesních velikánů, staletých dubů a buků, které se rozkládají pod nánosy mohutných plodnic a mycelií hub všemožných. Do okolí rozstřikující se spory a infikující náhodné hledače, přetvářejíce jejich vědomí a nechávajíc je nahlédnout do nejtemnějších koutů jejich duší. Houbaření je prostě radost.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
7. 2. 2017
Bulldog – Chucky 2016
Album „Chucky“ ponúka celkovo šesť skladieb, ktorý otvára rocková vypalovačka "Tak poď", ktorá je pozvánkou na riadny rock´n´rollový koncert kapely Bulldog.
Autor: Domi, diskuse (0)
29. 1. 2017
Lucio Manca - An Old Man's Sad Story
Italové hudbu umí, a to není jen můj osobní názor. Důkazem jsou různé pěvecké osobnosti a skupiny pocházejí z Apeninského poloostrova, které se proslavili po celém světě. Multiinstrumentalista LUCIO MANCA pochází sice z ostrova Sardinie, (mj. náleží k Itálii), ale jeho cit pro „canzoni“ – „písně“ a – „composizione“ – kompozici je více než působivý. Důkazem je jeho druhé album „AN OLD MAN´S SAD STORY“ vydané 18. prosince loňského roku.
Autor: Adam, diskuse (76)
27. 1. 2017
Butcher M.D. - Traces of Blood
Když jsem spatřil výtvor zvaný Traces of blood od pánů Kirilla a Ervina z kapely Butcher M.D., tak jsem na první pohled věděl, že nepůjde o žádný školní punk- rock. Slabší povahy by se jistě pozvracely a pánbíčkáři by do rukou brali krucifix a desetikilové kladivo, aby zničili dílo satanovo, jen po prvním pohledu na přebal téhle fošny.
Autor: Andy a Majkl, diskuse (4)
22. 1. 2017
Lord - Čekání na jaro
Mám tu před sebou poslední počin klatovské partičky LORD s názvem Čekání na jaro. Tahle parta mne neskutečně baví. Každý její počin je jiný a přesto je to stále LORD. Po cd Tisící poschodí jsem zvědav, čím mě zas překvapí.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (11)
17. 1. 2017
Shiverburn - Road to Somewhere
Parádní překvápko od šéfredakotra. Když se mi dostala placka SHIVERBURN do rukou už podle obalu jsem čekal nějaký upocený gothic rock. Ale ouha. První překvapení. Není to kapela z Čech, je to banda z Nizozemí. Druhé, ta muzika je fakt dobrá. CD Road to Somewhere od nizozemské kapely SHIVERBURN je našlapané pořádnou porcí melodického moderního rocku s nádechem popové pompéznosti.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
9. 1. 2017
Ballsqueezer – Whisky tale
Neni to tak dávno, čo som napísala recenziu vtedy ešte posledného albumu kapely Ballsqueezer – Unstoppable. Teraz však už mám v prehrávači ďalší s názvom Whisky tale.
Autor: Domi, diskuse (1)
29. 12. 2016
Den, kdy jsem objevil MANOWAR
Jejich jméno je mnohdy spojováno jako králové metalu. Jejich texty jsou o válečnících, bozích a bitvách. Jsou světově proslulí a důkladnou studií jejich textů se mnohdy dostáváme i k boji za svobodu a k silným motorkám.
Autor: Adam, diskuse (1)
27. 12. 2016
X-Tinxion - From the ashes of eden
V dnešní recenzi zabrouzdáme do cizokrajných vod, konkrétně do Holandska, abychom v této, pro heavy metal nepříliš typické zemi, objevili téměř trashovou formaci X-Tinxion. Po dlouhých dvanácti letech existence a obvyklých personálních obměnách se nám dostalo do ruky jejich debutové album From the ashes of eden.
Autor: Miras, diskuse (0)
26. 12. 2016
Dewdrop - Valley of Hate
Vítám Vás moji studenti. Začneme naší první hodinou anatomie. Doufám, že jste si nabrousili své nástroje. Dnes budeme mít trochu zpestření, protože naše pokusná těla jsou ještě živá. Vemte si gumové pláště a ochranná plexiskla. Bude to stříkat.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 6 z 237
< PrvníStránka:<<   ... 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
D. Rock
(27. 8. 2017 - 10:09)
Cimrmanovo Torzo
(8. 8. 2017 - 09:40)
Atariband
(20. 7. 2017 - 16:03)
Děda Chlívek
(15. 6. 2017 - 08:45)
CAYMAN
(12. 6. 2017 - 15:19)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce