Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Reportáže

22. 11. 2013
Dr. Living Dead a Brutally Deceased - Plzeň (15.11.2013)
Ke své vlastní škodě nejsem příliš zvyklý nastudovávat rozpisy koncertů v plzeňských klubech v dogmatické předtuše, že by stabilní nabídka marně hledala společné průsečíky s mým pochroumaným hudebním vkusem. Dobře načasovaný rozhovor s Dr. Living Dead v nejmenovaném tištěném periodiku a zdatně provedené promo od Obscure však nedalo jinou možnost, nežli do plzeňské Lampy zavítat. Šťastné to rozhodnutí.
Autor: Topi, diskuse (0)
16. 11. 2013
Pavlov´s Dog v Praze byli v ještě lepší formě než předloni, naši předkapelu přijali víc než vstřícně
Kultovní skupina 70. let Pavlov´s Dog se po dvou letech znovu představila 5. listopadu v Praze (a den poté v Brně). Pochopitelně nechyběl opět kvalitní repertoár, charismatický frontman s nezaměnitelným hlasem a rukopisem, zpěvák, kytarista a skladatel David Surkamp, protřelý bubeník Mike Safron (ve své hudební kariéře se může pochlubit např. předchozí spoluprací s absolutní legendou rock and rollu Chuckem Berrym), manželská dvojice baskytarista Nick a půvabná houslistka Abbie Heinz Steilingovi, hráč na klávesy Nick Schueter i nezbytná Davidova manželka Sara, zpívající vokály i občas sólově.
Autor: Petr Hejna, diskuse (0)
24. 10. 2013
V zajetí sirén se Sleeping With Sirens
V pátek 11. října se v téměř milionovém Birminghamu odehrál koncert floridské post-hardcoreové kapely Sleeping With Sirens. Kapela není v našich luzích a hájích příliš známá, proto jsem se na jejich koncert musela vydat až do Birminghamu, ale stálo to za to.
Autor: Klára Valkounová, diskuse (1)
21. 10. 2013
Tarja v Olomouci předvedla neuvěřitelnou show
Datum 17.10.2013 bylo pro některé lidi významné a našlo si své místo v mnoha diářích. Do Olomouce se sjeli fanoušci Tarji Turunen, kde se konal první koncert z turné Colours In The Road. Koncert se konal v rámci Rockové Olomouce, díky které se mohou méně známé kapely stát předskokany hvězd koncertujících po celém světě. Této pocty se letos dostalo skupině čtyř velmi mladých (někdo by sarkasticky mohl říct až malých) kluků, kteří si říkají On The Way.
Autor: Misha, diskuse (4)
17. 9. 2013
Masters of Rock 2013
Do sluncem zalitého areálu R. Jelínka, jsem se vrátila opět po roce na metalový svátek Masters Of Rock. Jednalo se o jedenáctý ročník, kdy agentura Pragokoncert hostí fanoušky tvrdé hudby a že se bylo letos na co koukat. Festival hlásal velká jména jako Avantasia, Accept, Rage, Yngwie Malmsteen, Leningrad Cowboys, Lordi a mnohé další. Fanoušků se sjelo opravdu hodně, louky ve vizovické kotlině zdobily všechny možné barvy stanů a pivo ve stáncích teklo proudem. Teplota na teploměru se pohybovala daleko od bodu mrazu a nálada návštěvníků byla víc než skvělá.
Autor: Sharrie, diskuse (6)
2. 9. 2013
Fest pod parou 2013
Rok uběhl jako voda a už tu byl další ročník svátku všech pankáčů –festival Pod Parou. Line-up sliboval jak prověřené hvězdy, tak i nějakou tu novou krev. Nebudem se tvářit, že se daly stihnout všechny kapely. Přesun přes půl republiky a hlavně přetrvávající pařáky daly docela zabrat. Návštěvnost slušných plus mínus pět tisíc byla myslím tak akorát v pohodě. Klobouk dolů před organizátory, akce byla zvládnutá na výbornou.
Autor: Pigeon, diskuse (0)
1. 9. 2013
Charitativní festival Kloktání
31. srpna proběhl první ročník charitativního festivalu Kloktání, jehož výtěžek byl věnován na pomoc opuštěným dětem Klokánku Janovice nad Úhlavou. Myšlenka této pomoci se zrodila v hlavě Petra Říhy (Lord) s účastí dalších lidí s otevřeným srdcem. Slovo dalo slovo a během krátké doby a to necelých tří měsíců se festival uskutečnil. Místa byla vybrána dvě pro Kloktání. Vyhrály to Klatovy pro dostupnost návštěvníků i kapel samotných. Vystoupili tyto soubory a lidé.
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
1. 9. 2013
Sázavafest 2013 a neboť zpátky ke kořenům.
Sázavafest očima Klause Stracke: Byli jsme hodně napjati, když jsme vyráželi na další ročník známého festivalu „Sázavafest“ tentokrát se tento prestižní festival konal v Sázavě nad Světlou. Hlavní pořadatel zvolil toto místo po delším přemýšlení a po nabídce starosty ze Světlé nad Sázavou.
5. 8. 2013
Report z Vysočina Festu 2013
Ve dnech 11.–13. 7. 2013 se konal v jihlavském amfiteátru první ročník multižánrového kulturního festivalu VYSOČINA FEST, o kterém jsem vás informovala v již vydané červnové pozvánce. Hudební festival navštívily profi i amatérské kapely. Celým programem provázela diváky moderátorská dvojice Hitrádia Vysočina Helena Dvořáková a Jiří Doležal. Hlavními partnery festivalu byl Automotive Lighting (výrobce světlometů v Jihlavě), Club Xanadu, MusicData, CineStar, Soul Music Club a mnoho dalších.
Autor: Květuše Škarydová, diskuse (0)
4. 8. 2013
Iron Maiden 29.7. 2013, Synot Tip Arena - Storm Is Coming
Přichází bouře. Slavná závěrečná věta Sáry Connorové z Terminátora 2, která se geniálně hodí na večer 29. 7. 2013, kdy po pěti letech, opět zavítala do České kotliny největší ikona heavy metalové hudby kapela IRON MAIDEN. Již dopředu musím zcela otevřeně prozradit, že se jednalo o koncert snů. Celý týden před koncertem spalovalo ČR extrémní vedro, které se zlomilo právě v den MAIDEN v Praze, ale o tom až později.
Autor: Jan "Johny" Havlíček, diskuse (4)
Zobrazena stránka: 5 z 39
< PrvníStránka:<<   1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Ortel
(28. 3. 2017 - 12:52)
Žlutý Pes
(16. 3. 2017 - 00:34)
CAYMAN
(14. 3. 2017 - 21:37)
CUI BONO
(11. 3. 2017 - 11:19)
New Bells
(28. 2. 2017 - 23:23)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce