Stríbrné prívesky na Darkont.cz

Rozhovory

6. 4. 2017
Tajfun - Karel Jenčík - 65 s bigbítem
Představovat Karla Jenčíka rockovým fandům, to je asi hodně odvážné a taky marné. Hrát jsme ho slyšeli snad všechny styly - od art rocku - přes blues - až po trash metal nejtvrdšího ražení.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
5. 4. 2017
Manual hledá... - rozhovor
Rozruch mezi fans způsobil inzerát "Manual hledá solového kytaristu.." Jak je to doopravdy a co je nového u Manualu, si teď s Mirkem popovídal Zdeněk Svoboda.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (1)
1. 4. 2017
Rozhovor se skupinou Chai
Rock-popovou skupinu Chai z Nýrska, která vznikla v roce 2009, se rozhodl vyzpovídat náš redaktor Alan Rohan. Výsledek zde a tady právě nyní.
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
31. 3. 2017
Self-Defence - rozhovor
Někteří z našich redaktorů jsou aktivní muzikanti, což je zřejmě naprosto v pořádku. Ovšem prezentaci jejich kapel jsme až doposud příliš prostoru na Rockmag.cz nevěnovali. Tuto skutečnost jsme se rozhodli změnit. První vlaštovkou je rozhovor o hadcore kapele Self-Defence, kde hraje náš redaktor Jan Havlíček, který mi za skupinu také odpovídal.
Autor: David Havlíček, diskuse (0)
29. 3. 2017
Abdera - rozhovor
Abdéra, česky Abdéry bylo starověké řecké město na pobřeží Thrákie a nebo taky rocková skupina z Jirkova na severu Čech. Rozhovor s nimi zde..
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
28. 3. 2017
Rozhovor s Kolinssem – 30 let Debustrolu a nové album Válka
Kapelu Debustrol, potažmo zakládajícího člena, zpěváka a kytaristu tohoto legendárního českého thrash metalového souboru Martina Kolinsse, asi není nutno nikomu nějak sáhodlouze představovat. Přinášíme Vám tedy aktuální rozhovor o dění v kapele, plánech na letošní rok a spoustu zajímavého o novém albu Válka.
Autor: DEADLY GRIND, diskuse (0)
27. 3. 2017
Ocelot až na krev - rozhovor
Vzpomínky na historii a nejen Ocelotu, o tom bude nová kniha Ocelot až na krev. O knize i kapele a vývoji v ní si povídal s baskytaristou, lead vocalictou, foukačem na harmoniku a keplníkem Ocelu Jindrou Heinrichem Novotným náš redaktor Zdeněk Svoboda.
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
26. 3. 2017
Furie na scéně - rozhovor
Dámské hudební uskupení Furie se nám zde na stránkách Rockmag.cz rozhodl představit pomocí poměrně rozsáhlejšího rozhovoru náš aktuálně asi hlavní rozhovorář Zdeněk Svoboda. Tak se pojďme na ty Furie podívat...
Autor: zdenek svoboda, diskuse (0)
25. 3. 2017
Vladimír Mišík: Koncertování mě pořád baví - Generic inteview
Osmého března, na výročí známé jako Mezinárodní den žen, Vladimír Mišík oslavil kulaté sedmdesáté narozeniny. K té příležitosti měl premiéru nový dokumentární film režisérky Jitky Němcové Nechte zpívat Mišíka, a také vyšla jubilejní edice jeho slavné první sólové desky, mezi příznivci dnes známé podle už nesmrtelného hitu Stříhali dohola malého chlapečka. O týden později, ve středu 15. 3. na koncertě byl pak Mišík v Malostranské besedě oceněn Jubilejní diamantovou deskou Supraphonu. Právě letošní jubileum, výpravná reedice kultovního alba a dokument jsou i hlavními tématy našeho rozhovoru.
Autor: TZ od SUPRAPHON a.s., diskuse (0)
24. 3. 2017
Rozhovor s Mordors gang
Vezměte pěkně uzrálého Elvise a Johnnyho Cashe a vhoďte do mixéru, nadrobno nakrájejte country a surf music, přikořeňte lžící punku. Míchejte a když směs začne modrat, přidejte slovní eskamotérství Felixe Hollzmanna a zbytky šminek po Marillyn Monroe. Takto zhotovenou směs za stálého míchání vlejte do nejbližšího kanálu. A jsou tady Mordors gang, hudba, která nezřídka pobaví!
Autor: Alan Rohan, diskuse (0)
Zobrazena stránka: 4 z 89
< PrvníStránka:<<   1 2 3 [4] 5 6 7 8 ...  >> Poslední >
Hlavní menu
Houdek hudební nástroje - internetový a kamenný obchod
Vyhledávání
NEW komentáře
K magazínu:
Komentáře ke kapelám:
Atariband
(20. 7. 2017 - 16:03)
Děda Chlívek
(15. 6. 2017 - 08:45)
CAYMAN
(12. 6. 2017 - 15:19)
Recept-rock
(8. 6. 2017 - 00:44)
Ortel
(4. 6. 2017 - 08:54)
Reklama pro vás:
Kytary - přívěsky
Náhodný vtip
Darkont.cz
Betlémy:
Klik Klak:
Metalshop atd.
STOP VOJNĚ!:

Autodoc.cz
https://www.AutoDoc.CZ
Nejnovější kapely
Hledáme !
Hledáme redaktory, kteří by měli zájem dělat rozhovory či recenze CD.
kontaktujte nás zde...
Máte webovky? Vydělávejte.
Máte své webové stránky? Umístěte na nich banner našeho partnerského e-shopu Darkont.cz a vydělávejte. Více info zde.
Máte své CD?
Vydala vaše kapela vlastní CD? A chcete aby se o nim vědělo? Pošlete nám ho k recenzi.
Kontaktujte nás!
Antikvariát:
Darkont.cz
Punkshop:
Plastelína:
Odkazy

Hudební inzerce